D.U.K

,,Misstery” rūpinasi geriausia klientų patirtimi ir tiki savo produkto kokybe.Todėl, kiekvienoje pakuotėje yra kompletuojamas odos alergologinis mėginys, kuris suteikia galimybę išmėginti produktą ir susidaryti savo asmeninę nuomonę. Jeigu jus alergizuoja testeris arba nepatinka produktas, gražinkite nepažeistą  krūtinę formuojančią juostą mums ir mes grąžinsime jums pinigus.

Deja, tačiau kaip ir visi kiti produktai, krūtinę formuojanti juostą išsimtinais atvejais gali sukelti alergiją. Produkto sudėtis yra draugiška odai, tačiau visada gali pasitaikyti naujų atvejų.

Moterys, kuria stebuklus 😊 Kadangi nėštukių ir žindančių mamyčių krūtinė tampa ypač jautri, todėl mes naudoti šiuo laikotarpiu produkto nerekomenduojame.

O taip! Speneliai yra jautriausia krūties dalis kuri, krūtinę formuojančios juostos, užklijavimo ar nuklijavimo metu gali būti mechaniškai sužalojama. Todėl mes labai rekomenduojam šį gėrį. Apsauga suteiks ne tik papildomo komforto jausmą, tačiau ir bus spenelio angelas sargas nuo pažeidimų.

Jeigu tolygiai užklijuosite sukarpytas vertikalias juostas, be papildomų suglamžymų ar storų produkto persidengimo ribų, tuomet ne, nesimatys. Produkto unikalios technologijos dėka, juostos yra ypač plonos ir priglunda lyg antra oda. Tačiau jeigu dvejojate, kad gali nepavykti teisingai suklijuoti produkto, visada patariame rinktis ,,Miss Greitis” liniją ir mėgautis švente, o neapsikrauti papildomais rūpesčiais.

Produktą patartina dėvėti iki 8 valandų.

Produktą reikėtų rinktis, atkreipiant dėmesį į savoį prastą nešiojamą liemenėlės dydį. Jeigu nešiojate kaušelį nuo A-C, patartina tokio dydžio rinktis ir juostą. Jeigu naudojate D ir didesnį kaušelį rinktis D+.

nerandate atsakymo mūsų dažnai užduodamų klausimų skiltyje?

Nedvejokite ir susisiekite! Mes visada pasiruošę atsakyti į jūsų klausimus ir padėti išspręsti problemas!