Idealios krūtinės receptasVis dažniau pastebime, kad paskutiniu metu, klientai pirmumą teikia krūtinę formuojančios juostos kiekybei, nei kainos ir kokybės santykiui. Toks pirkėjų pasirinkimas, gal ir padeda sutaupyti keletą eurų, tačiau ar tikrai visada tai naudingas ir geras pasirinkimas? Esame įmonė, kuriai svarbu kurti produktus draugiškus tiek kliento piniginei, tiek sveikatai. Todėl šiame straipsnyje norime apžvelgti tai, ko klientai turėtų tikėtis tinkamoje krūtinę formuojančios juostos dėžutėje ir kokių, naudojimo instrukcijoje, esamų punktų nevalia praleisti.

AR VISADA MAŽIAU YRA DAUGIAU?


Mažesnės kainos džiugina, tačiau dažnai vos kelių eurų skirtumas suteikia mažesnės komplektacijos garantiją, kuri gali turėti ir ne mažą poveikį sveikatai. Krūtinę formuojančios juostos yra nuostabus produktas, tačiau norint turėti gerą patirtį yra būtiną žinoti, jog naudojimo metu vien šio produkto neužtenka. Todėl iškyla klausimas, kokios papildomos priemonės reikalingos prieš juostų klijavimą tobulam įvaizdžiui ir sveikatai?

LŪKESČIAI PASITVIRTINS TIK ATLIKUS VISUS BŪTINUS ŽINGSNELIUS

Siekiant išlaikyti gerą rezultatą ir nepakenkti odai, prieš juostų klijavimą yra būtinas ODOS TESTAVIMAS. Tokiu būdu nereiks spėlioti ar šventės nesugadins raudona, niežtinti oda. Vos 15 minučių ir juostos suderinamumas su Jūsų oda bus visiškai aiškus. Taip pat alergeno mėginys padės nešvaistyti veltui pinigų produktams, kurie Jums net nėra tinkami.

Kita būtina komplektacijoje esanti dalis – SILIKONINĖ SPENELIŲ APSAUGA. Krūtys – kiekvienos moters gerovės veidrodis. Veidrodis kurį reikia puoselėti ir saugoti nuo įtrūkimų. Dažnai moterys pamiršta naudodamos krūtinę formuojančią juostą ne tik odos alergeno mėginį, bet ir ypatingai jautrią savo kūno dalį. Taip! Teisingai! Spenelius. Mechaninis jų traumavimas gali turėti daug pasekmių, todėl nesvarbu kokią ir iš kur nupirktą juostą naudotumėte, VISADA prieš, naudokite silikoninę spenelių apsaugą! Tokiu būdu sukursite vieningą ir elegantišką efektą ir svarbiausia apsaugosite odą nuo įtrūkimų užklijavimo ir nuklijavimo metu. Kaip tai atlikti galite pasižiūrėti mūsų puslapyje esančiuose naudojimosi video.

SKATINAME SAVO PINIGUS INVESTUOTI ATSAKINGAI


Tai be vargo padarysite susisiekę su norimo produkto pardavėju arba el. parduotuvėse peržvelgę, kas sudaro geidžiamą krūtinę formuojančios juostos pakuotę. Tokiu būdu būsite užtikrinti koks produktas atkeliaus į Jūsų namus ir koks bus galutinis jo rezultatas. Žinoma, be didelio vargo tinkamą komplektaciją visada galite susirinkti ir patys, nusipirkdami reikiamus komponentus atskirai. Tačiau manau sutiksite, kad visada malonu, kai kažkas jau būna visu tuo pasirūpinęs.

O KAS SLEPIASI MISSTERY DĖŽUTĖS VIDUJE?

KOMPLEKTACIJA SUDARO:

🩷ODOS ALERGENO MĖGINYS. 🩷SPENELIŲ APSAUGA. 🩷ŠILKINIS MAIŠELIS. 🩷JUOSTA.

🩷INFORMACINIAI LANKSTINUKAI.

 

Elegancija slypi detalėse. Todėl kiekvieną savo juostą įdedame į šilkinius maišelius, kad pirmas prisilietimas būtų dar malonesnis. Be to, savo produktams suteikiame PERSONALIZACIJOS galimybę. Tokiu būdu produktai tampa dar labiau individualūs ir dvelkiantys sentimentais… Misstery siūlo vieną plačiausią juostų asortimentą, prisitaikantį prie kiekvienos klientės skonio ir poreikių. Spalvos, skirtingos audinio tekstūros, greitosios juostos – turime visko individualiam stiliui išreikšti. Reikia patarimo? Visada jų galima rasti mūsų facebook arba instagram paskyroje.  


Misstery dėžutė tai vieta, kur grožis persipina su sveikata!

This entry was posted in . Bookmark the permalink.