Klasikinių juostų užklijavimo instrukcija

 

 

nekarpomų juostų užklijavimo instrukcija

 

 

nuklijavimo instrukcija

10 Efektyvių triukų, kurių negalite praleisti!

Jei trokšti gražios, patrauklios krūtinės, liftinguojanti juosta yra tavo sprendimas! Tačiau norint pasiekti geriausią rezultatą, svarbu žinoti kelias gudrybes ir patarimus.

 

SVARBIAUSIA SVEIKATA!

1.  Norint būti tikriems, kad liftinguojanti juosta tinka klienčių odai, kiekvienoje pakuotėje rasite alergologinį mėginį. Nuostabu tai, kad testas leis patikrinti, ar jūsų oda yra alergiška juostos medžiagai, bei kitoms joje esančioms sudėtinėms dalims. Jeigu juostą naudojate pirmą kartą, prieš jos klijavimą Jums tereikės mėginėlį užklijuoti krūties srityje ir palaukti valandą laiko. Po numatyto laiko nuklijuoti testą ir kruopštai apžiūrėti odą. Jeigu oda neparaudusi, įprastos būklės – valio! Pirmyn, susipažinkite su ,,Misstery” pasauliu ir būkite šio vakaro Miss. Tačiau, jeigu pastebite bent kažkokį odos nepageidaujama pokytį – grąžinkite nenaudotą/ nepažeistą juostą, o mes grąžinsime Jums pinigus.

 

 

GERAS PASIRUOŠIMAS, PUSĖ DARBO!

2. Prieš klijuojant juostą, rekomenduojama nuplauti odą, kad būtų išvengta prakaito ir riebalų pertekliaus.

3. Krūtų srityje nepatartina naudoti aliejaus ar drėkinamojo kremo, tai gali sutrukdyti juostai tvirtai prisiklijuoti.

4. Žinoma, nevalia pamiršti ir spenelių, jie gležni ir jautrūs, todėl jiems svarbus išskirtinis dėmesys. Prieš juostos klijavimą svarbu užklijuoti silikoninę spenelių apsaugą, kuri su meilę ir rūpesčiu saugos spenelius visą juostos dėvėjimo laikotarpį.

5. Be to, gerai apgalvota aplinka gali padėti pasiekti puikesnių rezultatų! Patogioje, gerai ventiliuojamoje patalpoje su geru veidrodžiu, yra mažiau drėgmės/ garų lyginant su vonios kambariu. O tai padeda juostai dar geriau įtvirtinti krūtis gražioje, išraiškingoje pozicijoje.

 

,,MISS GERIAUSIAS LIFTINGAS”

6. Jeigu esate apdovanotos ir turite didesnio dydžio biustą, juostą patartina klijuoti atsigulus, nes tai leis lengviau įtvirtinti krūtis norimoje pozicijoje.

7. Klijuokite nuo krūties apačios, kad galėtumėte lengviau patempti viršutinę dalį ir sukurti liftingo efektą.

8. Įtvirtinkite juostą ir krūtis dar geriau, patrindami ją delnais, kol pajusite šilumą. Šiluma padeda aktyvuoti juostos sukibimo technologiją, užtikrinant tvirtą fiksavimą.

9. Galiausiai, po užklijavimo, būkite atsargios su savo judesiais. Rekomenduojama neatlikti staigių judesių bent 30 minučių, kad juosta galėtų įsitvirtinti.

 

 

PATS SVARBIAUSIAS PUNKTAS!

10. Apsivilkite suknelę, apsimaukit aukštakulnius ir aukštai iškelkit galvą. Mėgaukitės vakaro šurmuliu ir pasitikėkite savimi, nes Jūs esate unikali, gundanti ir nuostabi!

 

 

 

Naudokite šias gudrybes ir suteikite savo krūtinei idealią ir patrauklią išvaizdą!